Post thumbnail

Po roce jsme jako team Annihilation uspořádali LAN párty v Brně s turnajem 2v2 a doprovodných hrách v módech jako např.: Deathmatch,Mistery DM,Mistery TDM,Team Deathmatch,Capture the flag a Sacrifice. Na celé akci jsme se dlouhodobě domlouvali přes AN Discord i Aplikaci WhatsApp a určitě všechny z nás zamrzelo zrušená účast lidí co ji odřekli jak ze strany Čechů i Slovenska. Ale i přes tyto nezdary tato akce byla velmi povedená a pojdmě se podívat na celý průběh akce.

Díky státnímu svátku jsme mohli zahájit příjezd o něco dříve, takže pro 5 z nás se stal čtvrtek zahajením Annihilation BYOC Lan Brno #2. Příjezd prvního účastníka, kterým se stal Wolf (nejlepší Aimer z teamu AN :D) se musel potýkat s pár překážkama k dohledání a vstupu do ubytování v Internesto.com, kde mu naštěstí místní ubytovaný pán otevřel kouzelné dveře a po pár schodech vystoupal do prního patra, kde na recepci ukázali objednaný EDU Apartmán.

Přijezd ostatních členů byl poněkud dramatický, když se na cestě asi 15km od Brna porouchalo auto vezoucí: Wera, Forstyho a Criticqa. Začali mít problémy ještě netušící se vstřikováním paliva, po úmorné jízdě 60km/h před asi osmým kilometrem od Brna auto vypovědělo službu a Borci z AN řešili nemalý problém dostat se na místo konání a opravu vozidla. Naštěstí situace byla zachráně díky známostem Wera, a po známých dali auto do servisu a zajistili příjezd.
Aby toho nebylo málo čekalo rozhodně nemilé překvapení podobě EDU Aparmánu na Forstyho který zajišťoval ubytování, a byl velmi nespokojený s kvalitou a provedením. Jelikož Criticq jak už vyvozuje název jeho nicku je věčně nespojený vypadal jako kdyby prodělal záchvat histerie, a predstava, že bude spát na zemi na matračce jako ve Hře na oliheň, byla velice reálná :D.
Po vyjasnění situace s ubytováním kde bylo vysvětleno, že všechno Forsty dostal v příloze ve správách k objednávce atd.. Vydala se expedice na místo s velkým „M“ herna Cyber café. Rozhodně všichni uvítali vzdálenost ubytování s hernou, protože většina měla herní mašiny a vybavení rozhodně neurčené k přenášení.

Správce herny byl velmi střícný a vyhradil AN teamu velké místo v levém křídle herny, kde jsme měli zajištěno soukromí a otevřené účty pro občerstvení. Rozhodně nikdo nezahálel a fragy začali lítat vzduchem. Nesmělo chybět ani občerstvení alkoholem :).

Jak už herní nadšení překonala žízeň a hlad, stala se nejoblíbenějším místem teamu Stopkova Kolkovna, která ležela jen vchod vedle od ubytování Internesto. Skupina se vydala na průzkum kvalit čepovaného piva Pillsner a tamní kuchyně. Až na pár vyjímek, jak jde vidět na tvářích, všem chutnalo a Kolkovna se stala druhou základnou pro celý team.

V průběhu hodokvasu Forsty prišel se zajímavou Challange, kde všichni musí pít levou rukou a ti, kteří zapomenou a napijí se pravou musí dopít klidně i plný půlitr. Což na sebe nenechalo dlouho čekat a bylo o zábavu postaráno.
Herní běs a náskok proti ostatním v rozehrání pokračoval a vyvrcholil okolo 1 hodiny ráno kdy se všichi odebrali načerpat síly na další den.

Druhý den po snídani, kde se všichni zúčasnění dozvěděli, že „snídaně“ je jen s příplatkem, si Criticq, Wer a Forsty dopřávali kvalitní porci párečků a vajíček, lívancu, juice, kávy atd. Byli velice zaskočeni, ale po lehké diskuzi jim bylo odpuštěno a měli to zdarma :D.
Po vtipném začátku dne, se dorazilo do herny kde se čekalo na příjezd ostatních hráču a vyvrcholení Turnaje 2v2 TDM a rozhodně se bylo na co koukat. Příjezd všech borců: Oskino, outl@w, ph0bst a DJLahire na sebe nedal moc dlouho čekat , všichni se připojili a turnaj mohl začít. Proběhlo hlasování kapitánů kterými se stali Frosty, Criticq, Oskino a Igorex, kteří se sepsali na papírky a ostatní hráči si losovali kapitána. Teamy se vylosovali v tomto pořadí:
A1-Forsty+wolF
B1-Oski+DJLahire
C1-Igorex+outl@w/ph0bst
D1-Criticq+WER
Kapitáni po kámen-nůžky-papír vyškrtali mapy a championy a turnaj započal.

Po odehrání nervy drásajících a kulervoucích her, kterých je pár na vidění na streamu https://www.twitch.tv/wolf_je/videos a https://www.twitch.tv/forsty_/videos bylo rozhodnuto o víteztví, kde teamy obhájili místa v tomto pořadí:
1 místo team A1 Forsty a wolF
2 místo team B1 Oskino a DJLahire
3 místo team C1 Igorex a outl@w s ph0bstem
4 místo team D1 Criticq a WER
Všechny zápasy byly napínave a spousta z nichy vyrovnaná. Tak sláva vítězům a čest poraženým!

I přesto že všichni byli plní zážitků z hraní, muselo dojít i k občerstvení a kde jinde než ve Kolkovně 😀
Po urputném nátlaku kdy byl WER přinucen sklopit hlavu a podrobit se většině, což se povedlo jak na minulé akci „DJLAHIRE“ přejmenovat a pojmout Clantag AN :D.

Velké poděkování patří Criticqovi, který si přichystal dárečky v podobě znaku Quake s vylaserovaným nickem uprostřed.


Další den se snídaně konala ve velice skromném stylu, kdy díky Forstymu měl celý team k dispozici cheasecake a na pokoji lehkou zásobu čaje a kávy, takže situace byla zachráněna. Rychlý přesun do herny, kde jsme rozehrali spoustu her s Mystery TDM prokládané Capture the flags, klasickým Team Death Match a Sacrifice. Po vyčerpání všech zásob se situace přesunula opět kam jinak než na dobré jídlo a pití do Stopkovy Kolkovny.

Matche a RUM kterým zasobovali Forsty, WER a Criticq krájel čas mílovými kroky a celé herní šílenství bylo na konci svých sil a začínal si vybírat svojí daň. Při konci celého herního dne opět udeřilo neštěstí kdy v poslední herní den a před poslední hrou, smrtka sekla kosou a ukončila život grafické karty RTX3080ti tomu nejsmolnějšímu hráči, kterému se porouchalo auto a tím byl „WER“. Který vyhrál cenu nejsmolnějšího člena akce, takže vzdejme mu hold!

Nedělní ráno už došlo jen ke snídani, sbalení věcí pomocí tetris techniky a odjezdu Igorexovou Hondou civic, která rozhodně měla co dělat aby uvezla Igorexe, Criticqa, WERa a Forstyho :D.

Vedoucí Cyber café byl tak hodný že nenechal Wolfa a DJLahira na pospas osudu a mohli najít útočiště v herně na pár her. Oběd v Asijském bistru pod hernou a odjezdu domů.

Závěrem bych chtěl všem poděkovat za účast a vloženou energii do Annihilation BYOC Lan Brno #2 a těšíme se na další účast a dlouhé trvání teamu Annihilation.

Comment(s)

Add comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *